Satış ve Sonrasında Çözüm Ortağınız...
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünler  |  Dökümanlar  |  Teknik Servis  |  Temsilcilikler  |  İnsan Kaynakları  |  İletişim
 
Ürün Gruplarımız
Çok Gazlı İnkübatörler

Çok Gazlı İnkübatörler

Yeni MCO-18M, MCO-5M hava ceketli çok gazlı inkübatörleri istikrarlı hücre kültürü gelişimi için CO2 ve O2 kontrolünü tam sağlamaktadır. Emniyetli bir in-vitro performansı sağlamak için patentli teknolojik özelliklere sahiptir. Aynı zamanda MCO-18M, MCO-5M modelleri IVF (In-vitro fertilization) kullanımı için US FDA tarafından belgelendirilmiştir.

- InCu saFE® ile sürekli kontaminasyon kontrolü
- SafeCellTM UV (opsiyonel) teknolojisi
- Sıcaklık, CO2 ve O2 seviyelerinin hızlı alımı için P.I.D. kontrol
- Hızlı nem seviyesi için N2 gaz kabarcıkları
- Gaz girişlerinde bulunan HEPA filtreler

Hızlı toparlama
Uzun ömürlü benzersiz P.I.D. gaz emiş kontrol sistemi ile hızlı CO2 toparlaması sağlanır. Hızlı O2 seviyesi kontrolü için zirconia O2 sensörü ve P.I.D kontrolüne sahiptir. Kapı açılmalarından sonra nem seviyesinin çabuk toparlanması için su tepsisindeki N2 gazı nem tepsisin de baloncuklar oluşturacak şekilde verilir.

Su seviyesi sensörü
Düşük su seviyesi ikazı için nem tepsisi optik bir su seviyesi sensörüne sahiptir.

Otomatik tüp değiştirme kiti
Tüp bittiğinde otomatik olarak 2. tüpe geçer. N2 için standart olup, CO2 için opsiyoneldir.

Kontaminasyon önleyici kontrol
Köşeleri yuvarlatılmış InCu-saFe bakır alaşımlı paslanmaz çelik hazne, yüzey üzerinde sürekli olarak bakteri üremesine engel olur.Hücre kültürlerini etkilemeden ozon içermeyen patentli otomatik SafeCell UV sayesinde nem tepsisindeki kontaminantlar elimine edilir.

D.H.A. sistemli sıcaklık istikrarı
P.I.D. kontrollü 3-yollu ısıtıcılarla birlikte Sanyo D.A.H. (Direk ısıtma ve hava ceket) sistemi yüksek verim sağlar ve yoğunlaşma,kontaminasyon gibi riskleri en aza indirir.

Çift iç kapı sistemi
Çift iç kapı sistemi gaz tüketimini azaltır ve dış havanın içeri girmesini önler. Opsiyonel yarım tepsi mükemmel esneklik sağlar.

 
Designed By MESCOMEDIA
ANTLAB LABARATUVAR CİH. MÜH. SAN. LTD. ŞTİ.
Tel : +90 (242) 346 87 87 (pbx) - Fax : +90 (242) 344 66 22

biorad ile ilgili görsel sonucu