Satış ve Sonrasında Çözüm Ortağınız...
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünler  |  Dökümanlar  |  Teknik Servis  |  Temsilcilikler  |  İnsan Kaynakları  |  İletişim
 
Ürün Gruplarımız
GC/MS << Geri
Highslide JS

220 İyon Trap GC/MS

 Her Uygulama İçin Çok Yönlülük
Artık sektörün önde gelen 7890A GC’si ile birlikte sunulan 220 MS, çok çeşitli uygulamalarda üstün nitel ve nicel veriler sunan son derece hassas bir kütle spektrometresidir. Bu basit ve sağlam sistemin işletimi ve bakımı kolaydır ve istenildiği zaman CI ve MS/MS’e kolay bir upgrade yolu sağlamaktadır.

 Özellikler:

 • Olağanüstü EI tam tarama hassasiyeti
 • Doğru tanımlama ve miktar belirleme
 • Üstün CI hassasiyeti
 • Aynı çalışmada tamamen optimize edilmiş EI ve CI geçişi
 • Güçlü MS/MS ve CI seçenekleri için kolay upgrade etme
 • Basit matriks eliminasyon işlemi için Seçili İyon Depolaması (SIS)
 • Maksimum verimlilik için basit ve sağlam analiz cihazı
 • Veri işlemek için iki seçeneğe sahip tek noktadan, sezgisel yazılım
 • Kapsamlı standart ve özel raporlama
 • Agilent 7890A GC tarafından sağlanan yüksek performanslı kromatografi
 • Entegre Kapiler Akış Teknolojisi, azaltılmış kaynak bakımı, daha kısa analiz devir süreleri ve arttırılmış kolon ömrü sağlar
 • Laboratuarda düşük yer kaplama alanı: kütle spektrometresi sadece 9 inç (24 cm) genişliğindedir.

 

 240 İyon Trap GC/MS

 GC/MS Analizinde Öncü
Artık sektörün önde gelen 7890A GC’si ile birlikte sunulan Agilent 240 MS İyon Trap, hem araştırma hem de rutin uygulamalar için benzersiz özellikler sunmaktadır. Pozitif ve negatif iyonizasyon dahil olmak üzere gelişmiş iyonizasyon özelliği, tespit seçiciliği ve sınırlarını arttırmaktadır. Gelişmiş tarama teknikleri, bileşen konfirmasyonunu sağlamaktadır. MS/MS ve MSn, matris etkilerini azaltmakta ve daha ayrıntılı yapısal bilgiler sağlamaktadır. Yazılım, verimlilik, raporlama ve mevzuata uygunluk araçları ile birlikte eksiksizdir.

 Özellikler:

 • Kalıntı analitlerinin doğru tanımlanması ve miktarlarının belirlenmesi
 • Olağanüstü tam tarama hassasiyeti (200 femtogram OFN)
 • Dahili veya harici iyonizasyon konfigürasyonları seçeneği
 • Güçlü MS/MS ve CI seçenekleri
 • Sıvı ve gaz reaktiflerle benzersiz CI hassasiyeti
 • Aynı çalışma içerisinde bile EI, CI, MS/MS arasında kolay geçiş
 • Düşük bakım maliyeti ve yüksek güvenilirlik
 • Agilent 7890A GC tarafından sağlanan yüksek performanslı kromatografi
 • Entegre Kapiler Akış Teknolojisi, azaltılmış kaynak bakımı, daha kısa analiz devir süreleri ve arttırılmış kolon ömrü sağlar
 • Veri işlemek için iki seçeneğe sahip tek noktadan, sezgisel yazılım
 • Laboratuarda tezgah üstünde az yer kaplama: kütle spektrometresi sadece 14 inç (35 cm) genişliğindedir.

 
5975C Serisi

 5975C Serisi GC/MSD
 Performans, verim ve güven.
 Endüstri tarafından kanıtlanmış, yeni nesil Agilent 5975 Serisi MSD’ye merhaba  
Tüm zamanların en popüler GC/MS’i. Agilent 5975C inert MSD Üç Boyutlu Detektörüyle birlikte size yenilikçi tasarım özellikleri sunmakta, laboratuarınızın verimini artırmakta ve sonuçlarınızı – ve güveninizi artıran ileri analitik yetkinlikler kazandırmaktadır. Daha iyi MS rezolüsyonu ve mevcut en düşük kütle sapması özelliklerine ek olarak sistem üstün duyarlılık ve spektral bütünlük sunmaktadır. İleri analiz rutinleri her çalışmada daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlamakta ve en son versiyon otomatik spektral dekonvolüsyon, tanınma ve ölçüm yazılımı daha kısa operatör süresi ve dikkatiyle  daha yüksek kalitede analizlerin yapılmasını mümkün kılmaktadır.

 

5975E GC/MSD

 Güvenilir, tutarlı, ekonomik rutin analiz
İster rutin çevresel analiz yapıyor olun ister analitik ders veriyor olun, Agilent’in 5975E GC/MSD sistemi hizmet zamanınızı arttırır ve böylece analizinize daha fazla vakit ayırmanızı ve sistem bakım süresini azaltmanızı sağlar. Bundle sistem split/splitless enjeksiyon portlu ve önceden koşullandırılmış düşük akışlı kolon, 7820A GC, 5975 Serisi MSD ve bilgisayarda önceden yapılandırılmış MSD ChemStation yazılımı içermektedir. Verimliliğinizi arttırmak üzere opsiyonel otomatik sıvı numune alıcı bulunmaktadır.

Özellikler:

7820A GC üzerindeki elektronik pnömatik kontrol (EPC), tutarlı retention time ve pik alanları sağlarken, dijital elektronik ise ayarlamış olduğunuz noktaların çalışmadan çalışmaya, kullanıcıdan kullanıcıya sabit tutar.

Yüksek sıcaklıktaki MSD iyon kaynağı, bozulum iyonu sayısını azaltır ve güvenilir kütüphane araştırmalarını destekler

Tescilli altın kuvars kuadrupol, resolüsyon kaybı olmadan ısıtılabilir ve böylece bakım gerektirmez

Hızlı MSD elektronikleri, kapiler kolon pikleri için daha hassas pik integrasyonu sağlayarak GC pik boyunca daha fazla veri noktası üretir

Kapsamlı MSD ChemStation yazılımı, sonuçların gözden geçirilmesini ve düzenlenmesini, beklenen retention time sürelerini ve iyon oranlarını güncellemeyi ve bilinmeyenleri tanımlamayı ve konsantrasyonlarını tahmin etmeyi kolaylaştırır

Opsiyonel 7693A otomatik enjeksiyon ünitesi, numunelerin analizini otomatikleştirir ve daha iyi tekrar edilebilirlik için

Agilent’in patentli, hızlı enjeksiyonunu içerir.

 

7000B Triple Quadrupol GC-MS

 Duyarlılık, Hız ve Güvenilirlik
Agilent 7000A Triple Quadrupol Sistemi Agilent MS portföyüne en son eklenen sistemdir. Karmaşık numuneler üzerinde SIM modunda “hedef bileşik analizi” yapan bilim insanları 7000A’nın üstün bir duyarlılık ve seçicilik sunduğunu göreceklerdir. Sistem geleneksel tekli kuadrupol SIM MS ile elde edilebilenden daha düşük MDL’lerde daha üstün bir yöntem güvenilirliği ve laboratuar verimliliği sağlar. 7000A femtogram düzeyindeki duyarlılık ve araştırma esnekliğini Agilent’in geleneksel güvenilirliğiyle birleştirmektedir ve MS analizlerini daha kolay kılmak için tasarlanan – tune raporundan, sonuç raporuna kadar - MassHunter yazılımı tarafından desteklenmektedir.

 Özellikler:

MS/MS modunda 100:1 S/N’de 100 femtogram OFN’lik üstün duyarlılık (kullanıcı cihazıyla doğrulanmıştır)

500 tranzisyon/saniyede endüstride öncü MRM hızı

Tescilli hiperbolik kuadrupol, performansı 1050 amu’ya kadar artırmaktadır; kuvartz monolitin stabilitesi, analizer’ın 200°C’ye kadar ısıtılmasıyla birleşerek,düşük sıcaklıklarda yaygın olarak görülen kontaminasyonu ortadan kaldırır.

Agilent 7890A GC’nin sağladığı yüksek performanslı kromatografi

Entegre Kapiller Flow Teknolojisi daha az bakım, daha kısa analiz süreleri ve daha uzun kolon kullanım süresi sağlar.

Küçük laboratuar kullanım alanı: kütle spektrometresi yalnızca 14 inç genişliktedir (35 cm).

İnert iyon kaynağı - 350°C’ye kadar programlanabilir – etkin bileşikler ve geç elüe olan yapılar için yüksek alanlı pikler verir.

Elektron Impact (EI) ve Kimyasal İyonizasyon (PCI ve NCI) kaynakları mevcuttur

Yeni – Üç Eksenli (Triple-Axis) HED-EM Detektörü nötral gürültüleri en aza indirir.

Tek bir mekanik pompası olan, 70 Lt/s veya 262 Lt/s ’lik hassas turbo pompalı vakum sistemleri

Agilent Autotune, Batch-at-a-glance veri gözden geçirme ve parametresiz entegratör gibi verimlilik özellikleri

Hidrojen taşıyıcı gazıyla güvenli operasyon

 

GC/MS için 7200 Q-TOF

 Yüksek Çözünürlük, Doğru Kütle ve Tespit Seçiciliği
Agilent 7200, dünyanın özellikle GC/MS için tasarlanmış olan ilk Q-TOF’udur. 7200, Agilent’in 7890A GC, 7000B Üçlü Kuadrupol GC/MS ve 6500 Serisi yüksek çözünürlüklü LC/TOF MS’ine ait kanıtlanmış teknolojileri bir araya getirmektedir. GC/MS için Agilent 7200 Q-TOF, hedef, hedef dışı ve bilinmeyen bileşenlerin yapısal konfirmasyonu için doğru kütle bilgisine ilişkin ek bir değerle birlikte kuadrupol ve iyon trap’e oranla daha yüksek hassasiyet ve tespit seçiciliği sunmaktadır. Agilent’in 7200 GC/Q-TOF ürünü, rahat ve güvenli bir şekilde en zorlayıcı analitik işlemleri çözerek GC/MS teknolojisinin sınırlarını yeniden çizmektedir.
 
 Özellikler:

 • Yüksek doğrulukta kütle ayırımları: Agilent 7200 GC/MS Q-TOF, geniş bir kütle aralığı ve dinamik konsantrasyon aralığı içerisinde birden fazla etkinliği kayıt altına almak üzere dual analogdan dijitale (ADC) tespite sahip dual kazanç kuvvetlendiricisi kullanmaktadır.
 • Yüksek numune alma oranı (32 Gbit/s): 4 GHz ADC elektronik, düşük miktardaki numuneler için çözünürlüğü, kütle doğruluğunu ve hassasiyeti arttırır.
 • 7/24 kütle doğruluğu: Vakumlanarak yalıtılmış bir hücre içerisinde bulunan tescilli INVAR uçuş tüpümüz, termal değişikliklere karşı kütle kalibrasyonunu stabilize etmektedir.
 • Hızlı, yüksek kalitede MS/MS spektrumları: İyonlar, Agilent’in benzersiz heksapol çarpışma hücresi içerisinde hızlandırılırlar.
 • Hızlı rutin bakım: çıkartılabilir iyon kaynağı,yüksek vakumlu kütle analiz cihazını havalandırmaya gerek olmadan, tüm iyon kaynağı, lens ve filamentlerin hızlı bir şekilde değiştirilebilmesi içindir.

 
Designed By MESCOMEDIA
ANTLAB LABARATUVAR CİH. MÜH. SAN. LTD. ŞTİ.
Tel : +90 (242) 346 87 87 (pbx) - Fax : +90 (242) 344 66 22

biorad ile ilgili görsel sonucu